Донецький Промстройніїпроєкт Історія


« Науково-дослідний і проектний інститут Донецький Промстройніїпроєкт   |   Укрспецтоннельпроєкт Про компанію »

Донецький ПромбудНДІпроект - Донецький Промстройніїпроєкт Історія Донецький ПромбудНДІпроект - Донецький Промстройніїпроєкт Історія

Історія інституту бере початок в післявоєнний період з 1946 року, коли був організований інститут «Гипрооргпромжілстрой».

Пізніше, в результаті ряду реорганізацій в структурі Міністерства будівництва СРСР був утворений всесоюзний госпрозрахунковий науково-дослідний інститут організації і механізації промислового і житлового будівництва «Вніїомпромжілстрой», до складу якого увійшли експериментально-конструкторське бюро технологічного і монтажного устаткування будівельної індустрії, а також бюро технічної допомоги (БТП) по впровадженню нової будівельної техніки і технології будівельного виробництва.

В 1957 р. на базі «Вніїомпромжілстроя» був організований науково-дослідний інститут по строительству«ДонНИИ», головним завданням якого було проведення науково-дослідних робіт в області надшахтного будівництва.
У структурі інституту знаходилися лабораторії надшахтного будівництва, житлового будівництва, будіндустрії і залізобетону, технології бетону, місцевих будматеріалів, експериментального конструювання і ін.

1964 рік став знаменним в історії інституту: Ухвалою Ради Міністрів СРСР K 978 «О впорядкуванні будівельного проектування промислових підприємств і виробничих об’єктів сільського господарства» на базі інституту ДОННІЇ був організований Донецький Промстройніїпроєкт. Він увійшов до об’єднання Союзметаллургстройніїпроєкт Главпромстроя Держбуду СРСР.

З цього періоду основним напрямом діяльності інституту в області проектування стали об’єкти важкої індустрії в СРСР, і за кордоном (Єгипет, Нігерія, Югославія, Індія, Болгарія, КНДР, Куба, Туреччина і ін.).


Tags: , , , , , ,

Донецький ПромбудНДІпроект


Схожі записи

Published: April 2nd, 2009 at 9:15
Categories: Донецький ПромбудНДІпроект